Kierownik / Kierowniczka Działu Inwestycji Sieciowych

Wałbrzych
Oczekiwania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem bezpośrednio podległym i/lub projektowym
  • Znajomość architektury sieci telekomunikacyjnych (głównie technologii FTTH ).
  • Znajomość procesu inwestycyjnego.
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania współpracy a także otwartość na nowe wyzwania.
  • Panowanie nad stresem, samodyscyplina oraz koncentracja na realizację celów.
  • Umiejętności mediacyjne w rozmowach z zewnętrznymi partnerami.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru telekomunikacji lub zarządzania.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego.
Zespół
Twoja rola
  • Zarządzanie zespołem, zapewnianie kultury współpracy na różnych poziomach organizacji, tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi pracowników, motywowanie i inspirowanie do poszukiwań nowych, także niestandardowych rozwiązań.
  • Odpowiedzialność finansowa i inwestycyjna za budowę i rozbudowę infrastruktury sieci telekomunikacyjnej, zgodnie z celami i priorytetami biznesowymi oraz planami rozwoju sieci.
  • Nadzorowanie przebiegu realizacji projektów inwestycyjnych w ścisłej współpracy z lokalnymi jednostkami.
  • Zapewnienie kompleksowego wdrażania nowych obiektów i rozbudowę istniejącej sieci światłowodowej, na wyznaczonym terenie działania Orange Polska.
  • Współpraca z lokalnymi organami administracji w zakresie procesu legalizacji.
  • Nadzorowanie terminowości i jakości realizacji i koordynowanie prac podwykonawców budowlanych i instalacyjnych z zapewnieniem audytu dostarczonych usług oraz gwarantowanie przestrzegania prawa budowlanego.
  • Zapewnienie raportowania zaawansowania działań inwestycyjnych oraz koordynacja dostaw sprzętu i usług niezbędnych do realizacji wszystkich projektów, na wyznaczonym terenie działania.
  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do rozliczenia inwestycji (ewidencja środków trwałych).
Pakiet korzyści
Bezpieczeństwo:
  • umowa o pracę,
  • oferta socjalna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracowniczy program emerytalny (po przystąpieniu finansujemy składki - 7% całego wynagrodzenia).
Elastyczność:
  • praca zdalna 2/3 dni w tygodniu,
  • wewnętrzny rynek pracy.
Zdrowie:
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • programy prozdrowotne.
Satysfakcja:
  • kultura feedbacku,
  • premie finansowe,
  • nagrody za efekty pracy.
Komfort:
  • telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,
  • zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia),
  • ergonomiczne biuro.
Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier – Operator Wózka

08 lut 2023

Spedimex Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : załadunek oraz rozładunek towarów preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera czynności związane z utrzymaniem magazynu kontrola stanu technicznego...

Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

08 lut 2023

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

OPIS CZYNNOŚCI: nadzór nad flotą wózków widłowych, suwnic czy żurawi (naprawy, serwisy, badania UDT itp) nadzór nad flotą samochodów ciężarowych pod kątem serwisów, mycia, napraw, wymiany części prowadzenie magazynu części samochodów ciężarowych...

Pracownik ds. przygotowania produkcji

08 lut 2023

Zadania: Przygotowywanie planów produkcyjnych i harmonogramów produkcji z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw Monitorowanie stanu realizacji planów produkcyjnych Nadzór nad zgodnością produktu z zamówieniem pod kątem jakościowo/ilościowym...