Kierownik Projektu (Key Account Manager)

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych pracowników. Jesteśmy specjalistami w kuciu i obróbce mechanicznej, i dzięki temu od ponad 40 lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

Rozwijamy się, budujemy nowe inwestycje i poszukujemy osoby, która wesprze nas jako:

Miejsce pracy: Jawor
Region: dolnośląskie
Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Tworzenie ofert techniczno-handlowych,
  • Prowadzenie nowych projektów sprzedażowych - od momentu ofertowania aż do momentu SOP,
  • Zbieranie i analiza informacji rynkowych.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie techniczne/związane z zarządzaniem produkcją,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Wiedza z zakresu obsługi programów typu SolidWorks, Autocad, Catia,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności – podstawa + system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy ze świetnymi specjalistami,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do kart MultiSport i MultiKino.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z  zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR SA z  siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i  usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier – Operator Wózka

08 lut 2023

Spedimex Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : załadunek oraz rozładunek towarów preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera czynności związane z utrzymaniem magazynu kontrola stanu technicznego...

Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

08 lut 2023

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

OPIS CZYNNOŚCI: nadzór nad flotą wózków widłowych, suwnic czy żurawi (naprawy, serwisy, badania UDT itp) nadzór nad flotą samochodów ciężarowych pod kątem serwisów, mycia, napraw, wymiany części prowadzenie magazynu części samochodów ciężarowych...

Pracownik ds. przygotowania produkcji

08 lut 2023

Zadania: Przygotowywanie planów produkcyjnych i harmonogramów produkcji z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw Monitorowanie stanu realizacji planów produkcyjnych Nadzór nad zgodnością produktu z zamówieniem pod kątem jakościowo/ilościowym...