Krojczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Krojczy
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
Ręczne wykrojenie skór
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Krojczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kamienna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Przedstawiciel Medyczny / Przedstawicielka Medyczna

22 paź 2024

POLPHARMA S.A.

dolnośląskie / Świdnica

Wymagania: Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMCG poparte sukcesami sprzedażowymi Wyższe wykształcenie Prawo jazdy kat. B Chętnie wyznaczasz sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujesz Jesteś...

Przedstawiciel Medyczny / Przedstawicielka Medyczna

22 paź 2024

POLPHARMA S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Wymagania: Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMCG poparte sukcesami sprzedażowymi Wyższe wykształcenie Prawo jazdy kat. B Chętnie wyznaczasz sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujesz Jesteś...

Krojczy

21 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Ręczne wykrojenie skór Wymagania konieczne: Zawód: Krojczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Zdolności manualne