Księgowy/księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/24/0126
OBOWIĄZKI:
segregacja i porządkowanie dokumentóW księgowych; obsługa programu księgowego "RACHMISTRZ"; księgowanie dokumentów według obowiązujących przepisów; prowadzenie podatkowych ksiag przychodów i roZchodów oraz rejestr sprzedaży i zakupów VAT; sporządzanie deklaracji VAT 7, VAT-UE, PCC 3
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - mile widziane 6 miesięcy w księgowości

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie