Ładowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Ładowacz
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/23/0039
OBOWIĄZKI:
prace przy zbiorze odpadów zmieszanych i segregowanych, prace porządkowe, sprzatanie altan śmietnikowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile idziane prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Nowa Ruda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier – Operator Wózka

08 lut 2023

Spedimex Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie : załadunek oraz rozładunek towarów preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera czynności związane z utrzymaniem magazynu kontrola stanu technicznego...

Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

08 lut 2023

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

OPIS CZYNNOŚCI: nadzór nad flotą wózków widłowych, suwnic czy żurawi (naprawy, serwisy, badania UDT itp) nadzór nad flotą samochodów ciężarowych pod kątem serwisów, mycia, napraw, wymiany części prowadzenie magazynu części samochodów ciężarowych...

Pracownik ds. przygotowania produkcji

08 lut 2023

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: Przygotowywanie planów produkcyjnych i harmonogramów produkcji z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw Monitorowanie stanu realizacji planów produkcyjnych Nadzór nad zgodnością produktu z zamówieniem pod kątem jakościowo/ilościowym...