Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/24/0158
OBOWIĄZKI:
Monter konstrukcji stalowych przygotowuje do montażu i montuje elementy stalowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jawor


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier/pracownik porządkowy

06 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, sprawdzanie dostawy z zamówieniem, obsługa wózka elektrycznego, transport towaru z magazynu na sklep, kontrola stanów magazynowych, trzymanie czystości - oczyszczanie powierzchni przy użyciu szorw.automat....

Kamieniarz

06 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

praca przy obróbce kamienia - recznej i maszynowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziany staż pracy w zawodzie

Dekarz

06 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Prace dekarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Praca na wysokościach