Operator Maszyn

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego (nr certyfikatu 5070), dla firmy zajmującej się produkcją kominków w Kątach Wrocławskich poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Informacje ogólne:

  • system trzyzmianowy: 6-14, 14-22; 22:00-06:00
  • poniedziałek - piątek
  • umowa o pracę
  • system premiowy - do 1000 zł brutto + dodatek paliwowy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace montażowe
  • łączenie elementów
  • praca manualna
  • z wykorzystaniem podstawowych elektronarzędzi

Wymagania:

  • dogodny dojazd do Kątów Wrocławskich
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 5070.
Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Taczaka 24 ; 61-737 Poznań POLAND, tel: +48 22 30 476, Mob : +48 694 670 640
m.zukowski@dominopolska.pl; www.dominopolska.pl