Operator Produkcji

Szukamy Kandydatów z doświadczeniem  w obsłudze produkcji

Gwarantujemy świetne warunki pracy i dodatkowe korzyści:

  • dodatek na paliwo, abyś poczuł korzyści już w drodze do pracy
  • codziennie dopłata 80% do Twoich obiadów
  • karta sportowa za darmo
  • extra kasa dla Ciebie na zakupy online (kupisz za 3600 zł rocznie: spożywkę, AGD, elektronikę, odzież i inne artykuły)
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
oferujemy
  • umowę o pracę, po 3 miesiącach już na stałe
  • wynagrodzenie podstawowe od 4500 - 5000 zł brutto
  • dodatek do dojazdów
  • codziennie dopłata 80% do obiadów
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • darmowy rozszerzony pakiet medyczny i ubezpieczenie
  • darmowa karta sportowa lub 1700 zł rocznie na zakupy online
  • 3600 zł rocznie na platformie zakupowej (kupuj co chcesz - spożywka, elektronika, agd, odzież i inne)
  • pokój relaksu, bony na urodziny
zadania
  • montaż podzespołów elektronicznych lub obsługa zautomatyzowanych maszyn
oczekujemy
  • doświadczenia w pracy przy produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • możliwości dojazdu do pracy we własnym zakresie