Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/23/0031
OBOWIĄZKI:
Pełnienie funkcji wychowawczo-opiekuńczych, wykonywanie zabiegów higieniczzno-pielęgnacyjnych, dbanie o prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo dzieci, planowanie, organizowanie zabaw oraz zajęć, zapobieganie chorobom zakaźnym i udzielanie pierwszej pomocy, dbanie o czystość pomieszczeń użytkowych w placówce, pomoc podczas spożywania posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie