Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Piekarz
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
wytwarzanie, formowanie oraz wypiek pieczywa zgodnie z recepturami firmy, obsługa maszyn produkujących pieczywo
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Księgowy

20 wrz 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: znajomość programów komputerowych

Piekarz

20 wrz 2024

dolnośląskie / Bolków

wytwarzanie, formowanie oraz wypiek pieczywa zgodnie z recepturami firmy, obsługa maszyn produkujących pieczywo Wymagania inne:

Lakiernik proszkowy

20 wrz 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania ; bieżąca kontrola procesu technologicznego; kontrola jakości polakierowanych elementów; obsługa urządzeń lakierniczych; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...