Pomocnik elektryka

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/24/0613
OBOWIĄZKI:
Naprawy, przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych;Montaż tras kablowych, okablowania elektrycznego i teletechnicznego, opraw oświetleniowych, instalacji odgromowych, instalacji siłowych oraz instalacji awaryjnychInne prace elektroinstalacyjne;Diagnozowanie usterek i awarii instalacji elektrycznych oraz dokonywanie napraw;Dbałość o przestrzeganie zasad BHP;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe- preferowany profil elektryka;Mile widziane posiadanie odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych (SEP) pow. 1kW potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, eksploatacyjnych;Umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej;Zdolność do pracy na wysokości;Prawo jazdy kat.B;Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku