Pracownik obsługi linii produkcyjnej scr/ skoczek

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/23/0058
OBOWIĄZKI:
- zaopatrywanie linii produkcyjnej w niezbędne komponenty zgodnie z planem produkcji- zamawianie komponentów z magazynu o czystość maszyn- prowadzenie prawidłowej gospodarki komponentami- prawidłowa ewidencja w SAP - zastępstwo pracowników na linii produkcyjnej- wsparcie pracowników na linii- identyfikacja zagrożeń i podejmowanie działań korygujących - eliminacja „wąskich gardeł”- nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników regulaminu i wytycznych procesu- dokonywanie przezbrojeń i drobnych korekt- dbanie o ciągłość produkcji w założonym takcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

OKRES WYKONYANIA PRACY: 3 LATA, TRZY ZMIANY

Miejsce pracy:

Legnickie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy