Pracownik produkcji / Pakowacz

Dołącz do dynamicznego zespołu u jednego z największych europejskich producentów specjalizujących się w wytwarzaniu produktów z tworzyw sztucznych.
Poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy przy wytwarzaniu artykułów, które odgrywają kluczową rolę w codziennym życiu, zarówno w sferze domowej, jak i w biznesie. Firma działa w 35 krajach na całym świecie i skupia się na produkcji artykułów takich jak torby na żywność, worki i folia.

Wynagrodzenie: nawet do 4500 zł netto
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Obowiązki:
  • pakowanie i kontrola procesu produkcyjnego,
  • raportowanie dotyczące postępu produkcji.
Warunki pracy:
  • praca na 3 zmiany po 8 godzin (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) w 4-brygadowym systemie pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • dopłaty do stawki podstawowej (3-6%) za produktywność,
  • bezpłatny transport do pracy z wielu lokalizacji, m.in. Środa Śląska, Strzegom, Żarów, Świdnica,
  • możliwość wypłat tygodniowych.
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • cotygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia.
  • rekrutacja online.

Dobre możliwości, korzystna lokalizacja, rzetelny pracodawca. Zostaw aplikację i rozpocznij pracę od zaraz! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce! Nie pobieramy opłat za zatrudnienie.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca Techniczno - Handlowy

23 lut 2024

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Teren pracy: 2-3 powiaty Twój zakres obowiązków: Codzienne wizyty na gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą; Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań; Profesjonalne...

Pracownik biurowy

22 lut 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Obsługa urzadzeń biurowych itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera Wymagania inne:

Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

22 lut 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: