Recepcjonista / Recepcjonistka

People make places
Miejsce pracy: Środa Śląska
ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Zakres obowiązków:
  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych, sprawdzanie stanu salek
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Składanie zamówień na artykuły biurowe oraz spożywcze
  • Współpraca z dostawcami firmy oraz ochroną budynku
  • Wydawanie kluczy do szaf, salek, magazynku
  • Uzupełnianie stanu kuchni (kawa, cukier)
  • Pomoc w organizacji wydarzeń firmowych
  • Wydawanie voucherów na taksówki
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych pracowników (wydawanie im kluczy do szafek, oprowadzanie po budynku, wydawanie kart na transport)
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Język angielski - poziom zaawansowany
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 16:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego