Referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Ogłoszenie o naborze Nr 114043

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

  • Budynek biurowy: Urząd Skarbowy w Ząbkowicach Śląskich, ul. L. Waryńskiego 2a, 57-200 Ząbkowice Śląskie

  • Bariera architektoniczna - budynek piętrowy, bez windy dla potrzeb osób niepełnosprawnych umożliwiających swobodne poruszanie się

  • Wejścia do budynku oraz parter przystosowane dla osób niepełnosprawnych

  • Na parterze budynku znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych

  • Zaplecze socjalne

Zakres zadań

  • Prowadzi egzekucję administracyjną należności pieniężnych w celu skutecznego ściągnięcia zaległości podatkowych i innych należności
  • Orzeka w sprawach postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających w celu zgodnego z prawem rozpatrzenia złożonych środków prawnych
  • Wykonuje postanowienia prokuratora i sądu o zabezpieczeniu majątkowym w celu ich zrealizowania
  • Poszukuje majątku zobowiązanych w celu realizacji prowadzonych postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających
  • Wprowadza dane z dokumentów do obowiązujących w urzędzie systemów informatycznych w celu rzetelnego gromadzenia danych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe