Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/24/0979
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Krojczy

21 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Ręczne wykrojenie skór Wymagania konieczne: Zawód: Krojczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Zdolności manualne

Pracownik produkcji alu

21 paź 2024

dolnośląskie / Nowa Ruda

Składanie konstrukcji ALU , przycinanie okuć do produkcji stolarki aluminiowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: [Inne] : -sumienność , zaangażowanie , dobra organizacja pracy.Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 -...

Rejestratorka

21 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

przygotowywanie kart pacjentów, rejestrowanie pacjentów do systemu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Obsługa komputera w stopniu podstawowym Wymagania inne: