Samodzielny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/24/0627
OBOWIĄZKI:
samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, kompleksowe i terminowe wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego, wyliczanie deklaracji PIT/CIT/VAT/ZUS, sporządzanie deklaracji ZUS, znajomość i obsługa programu Płatnik, oraz obsługa kadr i płac - naliczanie list płac,tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów,sporządzanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych,nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych Klienta,indywidualna i kompleksowa obsługa klientów aktywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami i urzędami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Kadry i płace
Uprawnienia: Księgowość
Uprawnienia: Księgowość z zastosowaniem VAT i obsługą komputera

Wymagania inne:

Znajomość przepisów wynikających z Ustawy o podatku VAT, PIT,CITumiejętne wykorzystanie przepisów księgowo-podatkowych w praktyce,skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolność do szybkiej oceny, analizy sytuacji i działania przestrzeganie ustalonych terminów,znajomość systemu księgowego REWIZOR, RACHMISTRZ, GRATYFIKANT NEXO (INSERT)-warunek konieczny

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu