Specjalista do spraw marketingu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/24/1560
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych w j. koreańskim, wdrażanie strategii sprzedażowej firmy i promocja restauracji, kontakt z koreańskojęzycznymi klientami, inne zadania wynikające ze specyfiki stanowiska pracy.Praca na czas określony: 01.06.2024-31.05.2025Godziny pracy 8:00 - 16:00Oferta dostęna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, jęz. koreański C2 w mowie i piśmieDoświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu