Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie
OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych celem pozyskania nowych kontraktów
  • Analizowanie dokumentacji technicznej
  • Kierowanie i kontrolowanie pracy pracowników
  • Zarządzanie procesami budowlanymi
  • Harmonogramowanie
  • Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami,
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość języka angielskiego (technicznego)
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy i szkolenia
  • Możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych
  • Pakiet medyczny