Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Szwaczka
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/24/0385
OBOWIĄZKI:
przeszycia operacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pracownik produkcji części motoryzacyjnych

16 wrz 2024

WORKPOL Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Obsługa maszyn Przygotowanie materiałów do produkcji Ustawianie maszyn produkcyjnych Raportowanie wyników pracy Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej Zdolności manualne Umiejętność pracy w zespole Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej Mile...

Pracownik Działu Dostaw

16 wrz 2024

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów. Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem. Odpowiednie pakowanie towarów. Stosowanie się do wymagań firmy w zakresie...

Serwisant

16 wrz 2024

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon