Technik Diagnostyki Pojazdów

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Twój zakres obowiązków:
  • Przeglądy techniczne wg arkuszy kontrolnych
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Naprawy elektryczne (dla Elektromechanika)
  • Utrzymanie porządku na stanowisku
Nasze wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w mechanice/elektromechanice
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki
  • Organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Praca w dynamicznym zespole i globalnej marce
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Program szkoleń technicznych Volvo