Technik elektryk - na obiekcie produkcyjnym

People make places
Miejsce pracy: Środa Śląska

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków
  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku
  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej
  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej obiektów
Wymagania
  • Uprawnienia SEP E1
  • Doświadczenie nie wymagane- przyuczymy
  • Gotowość do pracy w systemie 8h od pon-pt (6.00-18.00) oraz dyżury w weekendy
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach mile widziana
  • Wiedza z zakresu techniki HVAC, będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy