Technik Farmaceutyczny

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref.: 679/2022

Super-Pharm jest silną międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka, z najważniejszą jego częścią - apteką. Nasi technicy farmaceutyczni w pełni wykorzystują zdobytą wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych. Pracując w naszych mieszczących się wyłącznie w najbardziej prestiżowych lokalizacyjnie placówkach masz możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym, zaprojektowanym w zgodzie ze światowymi trendami rynkowymi.

Zakres zadań:
  • obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków: wydawanie leków, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • wykorzystywanie praktycznej wiedzy na temat farmaceutyków
  • przejawianie troski o zdrowie pacjenta i budowanie relacji opartych o wzajemny szacunek
  • doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
Wymagania:
  • dyplom ukończenia szkoły na kierunku Technik Farmaceutyczny
  • ukończony 2-letni staż zawodowy
  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego
  • świadomość aktualnych regulacji prawnych i chęć zdobywania wiedzy w tym zakresie
  • empatia, cierpliwość i otwartość
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • otwartość do pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego
Oferujemy:
  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem
  • zdobywanie doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego
  • udział w projektach rozwojowych
  • możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w Centrali Firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • benefity zależne od formy zatrudnienia: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm-Pharm
  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika
  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera