Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Tynkarz
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/24/0714
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie tynków w budynku z różnych rodzajów zapraw przy zastosowaniu ręcznych narzędzi, sprzętu pomocniczego, maszyn i urządzeń do przygotowania zapraw, transport materiałów na placu budowy, do narzucenia zaprawy i do zacierania tynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku