Wędliniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Wędliniarz
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie mięsa do obróbki, konserwowanie mięsa, produkcja wędzonek wędlin, wyrobów wędliniarskichoraz tłuszczy topionych, obsługa maszyn i urządzeń związanych z produkcją wyrobów mięsnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielawa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inżynier budowy / Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

18 paź 2024

NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie OPIS STANOWISKA: Tworzenie ofert sprzedażowych, Pozyskiwanie kontraktów, Analiza dokumentacji technicznej i geologicznej, Nadzór brygad wiertniczych nad realizowanymi projektami, Logistyczne zarządzanie procesami budowlanymi,...

Doradca serwisowy

17 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Doradzanie klientom Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera Wymagania inne: Łatwość nawiązywania kontaktu

Ślusarz/pracownik budowlany

17 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Szlifowanie, czyszczenie, konserwacja elementów stalowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: